Beyoğlu Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna audio görüntülü diafon - Şile netelsan diafon servisi - Küçükçekmece audio servis - Sancaktepe kameralı diafon tamir - Topkapı audio görüntülü diafon - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Topkapı audio servis - Ümraniye görüntülü diafon - Adalar görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Eyüp nade kapı zili servisi - görüntülü diafon fiyat listesi - Pendik apartman görüntülü diafon servisi - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - villa tipi görüntülü diafon fiyatları - Gaziosmanpaşa nade kapı zili servisi - Küçükçekmece audio diafon servisi - Şişli kameralı diafon servisi - Bahçelievler kameralı diafon servisi - audio konuşma cihazı bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA