Beyoğlu Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Beyoğlu Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - commax görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü kamera sistemleri - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü diafon fiyatı - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli Apartman kameralı diafon - Tuzla kameralı diafon servisi - Adalar netelsan servis - apartman zil sistemleri fiyatları - Sultanbeyli nade diafon servisi - Eyüp netelsan diafon servisi - Güngören görüntülü kapı zili servisi - Ataşehir audio servis - Maltepe görüntülü diafon tamiri - Güngören Apartman kameralı diafon - Kadıköy kameralı diafon tamir - kapı otomatiği bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA