Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli diafon servisi - Beylikdüzü audio kapı zili servisi - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Eyüp görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Sultanbeyli nade diafon servisi - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Şile kameralı kapı zili servis - Esenyurt audio zil servisi - Üsküdar netelsan diafon servisi - Çatalca netelsan diafon servisi - ikitelli Apartman kameralı diafon - Bağcılar görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - audio zil bağlantı şeması - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş Apartman görüntülü diafon - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Ataşehir diafon servisi - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA