Çatalca Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çatalca Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beylikdüzü audio zil servisi - Maltepe audio kapı zili servisi - Çatalca nade diafon servisi - ikitelli audio kapı zili servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - audio diafon fiyat - Eyüp apartman görüntülü diafon servisi - Sultanbeyli apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt netelsan kapı zili servisi - Şişli netelsan diafon servisi - Şişli Apartman görüntülü diafon - Adalar nade kapı zili servisi - Bayrampaşa netelsan servis - Ataşehir kameralı diafon tamir - Beşiktaş Apartman kameralı diafon - Sancaktepe kameralı diafon tamir - Bayrampaşa diafon servisi - Bağcılar görüntülü diafon - Tuzla kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

ARA
ARA