Çatalca Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çatalca Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio sa 201 kapıcısız diafon - Maltepe diafon servisi - Arnavutköy audio kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Beylikdüzü kameralı diafon servisi - Beykoz görüntülü kapı zili servisi - Esenler görüntülü diafon tamiri - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa netelsan servis - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Fatih Apartman kameralı diafon - Üsküdar görüntülü diafon tamiri - Bağcılar Apartman kameralı diafon - Beşiktaş nade servis - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Kağıthane diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA