Çekmeköy Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Çekmeköy Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü konuşma sistemleri - Şile görüntülü diafon sistemleri - Avcılar nade kapı zili servisi - Kağıthane audio görüntülü diafon - ikitelli audio zil servisi - Adalar kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Bahçelievler audio kapı zili servisi - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Çatalca Apartman kameralı diafon - Bakırköy audio zil servisi - ikitelli görüntülü diafon - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Topkapı audio zil servisi - Bakırköy nade servis - Sarıyer görüntülü diafon - Üsküdar nade diafon servisi - Ümraniye Apartman görüntülü diafon - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Bağcılar audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA