Esenler Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Esenler Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp netelsan diafon servisi - Beylikdüzü audio görüntülü diafon - Eyüp nade kapı zili servisi - Beykoz kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu netelsan kapı zili servisi - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Güngören görüntülü diafon - Sultangazi kameralı kapı zili servis - Eyüp audio kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon - Ataşehir Apartman görüntülü diafon - Başakşehir diafon servisi - Bahçelievler audio görüntülü diafon - Sancaktepe kameralı diafon servisi - apartman konuşma sistemleri - Şile Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy nade kapı zili servisi - audio diafon fiyat listesi - görüntülü diafon bağlantısı -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA