Bağcılar görüntülü kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bağcılar görüntülü kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Silivri nade diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon - Çekmeköy audio diafon servisi - Küçükçekmece Apartman kameralı diafon - Beykoz kameralı kapı zili servis - ikitelli audio zil servisi - Kadıköy diafonlu kapı zili servis - Bakırköy audio zil servisi - Maltepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir kameralı diafon servisi - Maltepe netelsan diafon servisi - Esenyurt diafonlu kapı zili servis - Beykoz audio diafon servisi - ev alarm sistemleri fiyatları - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar audio diafon servisi - Başakşehir nade servis - Zeytinburnu nade servis - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Üsküdar Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

1 Buton Kameralı Zil Paneli
1 Buton Kameralı Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Dokunmatik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA