Eyüp Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Eyüp Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio apartman konuşma sistemleri - Küçükçekmece netelsan diafon servisi - Yenibosna Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bahçelievler Apartman kameralı diafon - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece diafonlu kapı zili servis - Şile görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye görüntülü kapı zili servisi - Adalar nade servis - apartman kapı zili fiyatları - Gaziosmanpaşa nade diafon servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beşiktaş nade kapı zili servisi - Silivri görüntülü diafon sistemleri - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Eyüp netelsan diafon servisi - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Topkapı Apartman kameralı diafon - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Maltepe kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA