Güngören Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Zeytinburnu nade kapı zili servisi - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beykoz netelsan kapı zili servisi - Topkapı kameralı kapı zili servis - Kadıköy audio servis - Eyüp netelsan kapı zili servisi - Esenler audio görüntülü diafon - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Maltepe apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenler kameralı diafon tamir - Esenler Apartman görüntülü diafon - Bağcılar netelsan diafon servisi - Ataşehir audio diafon servisi - görüntülü diafon markaları - Bahçelievler audio diafon servisi - Çatalca netelsan servis - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - görüntülü telefon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

ARA
ARA