Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bakırköy Apartman kameralı diafon - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı görüntülü diafon sistemleri - Beykoz görüntülü kapı zili servisi - Güngören audio servis - Bayrampaşa apartman görüntülü diafon servisi - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna apartman görüntülü diafon servisi - Kağıthane kameralı diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Kağıthane netelsan servis - Maltepe netelsan diafon servisi - görüntülü diafon sistemleri bağlantı şeması - Beyoğlu audio zil servisi - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Esenyurt netelsan kapı zili servisi - audio diafon teknik servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

GDM 4,3″ Modern
GDM 4,3″ Modern

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

ARA
ARA