Kadıköy Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kadıköy Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih kameralı kapı zili servis - Büyükçekmece kameralı diafon tamir - audio görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - Eyüp audio görüntülü diafon - Başakşehir görüntülü diafon - Büyükçekmece nade diafon servisi - Tuzla diafon servisi - Esenler netelsan diafon servisi - Esenyurt diafon servisi - Beylikdüzü audio diafon servisi - Silivri audio servis - Beylikdüzü kameralı kapı zili servis - Kadıköy diafon servisi - Çatalca Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu audio servis - Çekmeköy görüntülü diafon tamiri - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - audio kapı otomatiği bağlantı şeması -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

ARA
ARA