Kağıthane Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio goruntulu diafon - Yenibosna audio servis - Silivri Apartman görüntülü diafon - Güngören netelsan servis - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Bakırköy netelsan diafon servisi - Başakşehir Apartman kameralı diafon - Yenibosna nade kapı zili servisi - Güngören Apartman görüntülü diafon fiyatları - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye netelsan kapı zili servisi - Başakşehir görüntülü diafon tamiri - Esenler diafonlu kapı zili servis - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt Apartman görüntülü diafon - Kartal görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye audio zil servisi - Üsküdar audio görüntülü diafon - gizli kamera fiyatları - Esenler görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

Basic GDM Tuş Takımlı
Basic GDM Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile görüşme. Güvenlik ve 2 adet harici..

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

ARA
ARA