Kağıthane Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Kağıthane Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

audio görüntülü diafon sistemleri - görüntülü diafon bağlantısı - Beykoz kameralı kapı zili servis - Adalar netelsan kapı zili servisi - mas diafon fiyat listesi - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli nade kapı zili servisi - Topkapı netelsan diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Üsküdar apartman görüntülü diafon servisi - Esenler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - görüntülü diafon kurulumu - Maltepe audio görüntülü diafon - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - Esenler audio görüntülü diafon - Ataşehir netelsan diafon servisi - Beylikdüzü nade servis - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Klasik
GDM 4,3″ Klasik

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA