Bağcılar netelsan kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bağcılar netelsan kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler netelsan diafon servisi - Avcılar nade kapı zili servisi - Tuzla kameralı diafon servisi - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon tamiri - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Şile kameralı diafon servisi - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü görüntülü kapı zili servisi - audio görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece diafonlu kapı zili servis - audio diafon santrali - Beyoğlu apartman görüntülü diafon servisi - Bakırköy nade diafon servisi - Adalar audio diafon servisi - Esenler apartman görüntülü diafon servisi - Esenler audio zil servisi - Beylikdüzü Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Panel Altlık
Konsept Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA