Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye apartman görüntülü diafon servisi - Pendik netelsan kapı zili servisi - Adalar apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa diafonlu kapı zili servis - görüntülü kapı zilleri - Beşiktaş nade servis - Şişli Apartman görüntülü diafon - audio şifreli kapı otomatiği - bina zil sistemleri fiyatları - Üsküdar diafonlu kapı zili servis - Tuzla audio görüntülü diafon - Üsküdar netelsan servis - Sultangazi audio diafon servisi - görüntülü megafon fiyatları - Arnavutköy Apartman kameralı diafon - Gaziosmanpaşa audio kapı zili servisi - Bağcılar kameralı diafon tamir - Kartal netelsan servis - Bayrampaşa audio zil servisi - mas diafon fiyat listesi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA