Küçükçekmece Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Küçükçekmece Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

interkom sistemi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon servisi - Arnavutköy Apartman kameralı diafon - ikitelli kameralı diafon tamir - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kağıthane görüntülü diafon tamiri - Arnavutköy kameralı kapı zili servis - Eyüp nade kapı zili servisi - Kartal audio zil servisi - Tuzla diafonlu kapı zili servis - Kartal nade kapı zili servisi - Şile Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Ataşehir kameralı kapı zili servis - Fatih görüntülü diafon tamiri - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Güngören audio diafon servisi - Bahçelievler kameralı diafon servisi - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Büyükçekmece netelsan kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA