Maltepe Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Maltepe Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

netelsan görüntülü diafon - Kadıköy görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler audio servis - Arnavutköy netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu audio servis - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon - Güngören kameralı kapı zili servis - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü konuşma - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Şişli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon - Beşiktaş görüntülü diafon sistemleri - ikitelli netelsan kapı zili servisi - Bayrampaşa nade servis - Gaziosmanpaşa audio servis - Başakşehir diafon servisi - Ataşehir Apartman kameralı diafon - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Butonlu Panel
Basic Butonlu Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tamamı çift sıra butonlu. Fotoselli / fotoselsiz. ..

ARA
ARA