Pendik Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sarıyer netelsan diafon servisi - Üsküdar netelsan servis - Yenibosna audio görüntülü diafon - Bayrampaşa diafonlu kapı zili servis - Beykoz görüntülü diafon sistemleri - Bayrampaşa görüntülü kapı zili servisi - Şile görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt Apartman görüntülü diafon - Esenler netelsan diafon servisi - Şile görüntülü diafon sistemleri - Başakşehir nade diafon servisi - kapı diafon sistemleri - Sarıyer netelsan kapı zili servisi - Büyükçekmece nade kapı zili servisi - Beyoğlu nade servis - ikitelli netelsan servis - Topkapı audio diafon servisi - Beykoz diafon servisi - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA