Pendik Apartman görüntülü diafon fiyatları

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Pendik Apartman görüntülü diafon fiyatları

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Maltepe audio servis - Çekmeköy kameralı diafon tamir - Kadıköy apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - diafon arızaları - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Şile kameralı diafon servisi - Sultanbeyli görüntülü diafon sistemleri - Tuzla netelsan diafon servisi - Yenibosna görüntülü diafon - Bahçelievler diafonlu kapı zili servis - Ataşehir kameralı diafon servisi - Eyüp görüntülü diafon tamiri - Beylikdüzü kameralı kapı zili servis - ikitelli netelsan kapı zili servisi - Yenibosna görüntülü kapı zili servisi - Büyükçekmece diafon servisi - Sultangazi apartman görüntülü diafon servisi - Şişli kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA