Sancaktepe Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sancaktepe Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ataşehir audio kapı zili servisi - Çekmeköy görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa audio zil servisi - Çekmeköy görüntülü diafon sistemleri - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Yenibosna audio kapı zili servisi - Esenler görüntülü diafon sistemleri - Şişli netelsan kapı zili servisi - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Sarıyer nade diafon servisi - Şişli netelsan diafon servisi - Bayrampaşa netelsan servis - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - Sarıyer görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa Apartman kameralı diafon - Zeytinburnu nade diafon servisi - Beykoz görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA