Sultanbeyli Apartman kameralı diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultanbeyli Apartman kameralı diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Çatalca netelsan kapı zili servisi - Avcılar netelsan diafon servisi - görüntülü kapı sistemleri fiyatları - Kağıthane netelsan diafon servisi - Pendik audio diafon servisi - Çekmeköy audio kapı zili servisi - Beykoz kameralı diafon tamir - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - Şile netelsan kapı zili servisi - Maltepe kameralı diafon tamir - Çatalca audio servis - Sultangazi görüntülü diafon - Silivri diafon servisi - Şile nade servis - Tuzla diafon servisi - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - commax görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

1 Buton Kameralı Zil Paneli
1 Buton Kameralı Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA