Sultangazi Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Sultangazi Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bakırköy audio görüntülü diafon - Pendik görüntülü kapı zili servisi - Maltepe netelsan diafon servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - nade diafon bağlantı şeması - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Beykoz audio kapı zili servisi - Kağıthane netelsan kapı zili servisi - Başakşehir audio servis - Yenibosna netelsan diafon servisi - Şişli netelsan diafon servisi - Çekmeköy nade servis - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon - Pendik Apartman kameralı diafon - ikitelli netelsan diafon servisi - Sultanbeyli kameralı diafon servisi - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları - diafonlu zil fiyatları - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Dijital Panel
Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda gerçek isim arama. Tuş tak..

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

ARA
ARA