Şile Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şile Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü megafon fiyatları - Maltepe diafon servisi - Maltepe kameralı kapı zili servis - Başakşehir netelsan kapı zili servisi - Küçükçekmece netelsan servis - kablosuz çaycı diafon sistemleri - Şile görüntülü diafon sistemleri - Eyüp diafonlu kapı zili servis - apartman kamera sistemleri - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Fatih audio diafon servisi - audio görüntülü diafon fiyat listesi - Yenibosna kameralı kapı zili servis - Bağcılar kameralı diafon tamir - Fatih audio kapı zili servisi - audio şifreli kapı otomatiği - audio sesli diafon bağlantı şeması - Beşiktaş netelsan diafon servisi - görüntülü kapı sistemleri fiyatları - Bahçelievler kameralı diafon tamir -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli
1 Buton Kameralı Beyaz Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

ARA
ARA