Şişli Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Şişli Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenler nade servis - Sancaktepe kameralı diafon servisi - Bakırköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Üsküdar audio servis - Şişli audio kapı zili servisi - Silivri Apartman görüntülü diafon fiyatları - görüntülü konuşma sistemleri fiyatları - Beyoğlu audio zil servisi - Bahçelievler netelsan kapı zili servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - ikitelli audio zil servisi - Silivri nade servis - Şile diafonlu kapı zili servis - Arnavutköy görüntülü kapı zili servisi - Beşiktaş netelsan diafon servisi - Avcılar görüntülü diafon tamiri - Esenler audio görüntülü diafon - Üsküdar görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)
SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapıcı ..

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA