Bağcılar diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bağcılar diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

nade diafon bağlantı şeması - Beykoz nade servis - Şile görüntülü diafon tamiri - Büyükçekmece nade diafon servisi - görüntülü telefon fiyatları - Beylikdüzü kameralı diafon servisi - görüntülü zil sistemi fiyatları - Çekmeköy diafon servisi - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Beyoğlu nade diafon servisi - Bayrampaşa nade diafon servisi - ikitelli audio görüntülü diafon - Beşiktaş görüntülü diafon tamiri - Bakırköy audio kapı zili servisi - Beykoz kameralı kapı zili servis - ikitelli görüntülü diafon tamiri - audio konuşma cihazı bağlantı şeması - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Fatih audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA