Yenibosna Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Yenibosna Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bayrampaşa netelsan servis - Eyüp kameralı diafon tamir - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Güngören Apartman görüntülü diafon - Ümraniye kameralı kapı zili servis - Beyoğlu netelsan kapı zili servisi - Yenibosna kameralı kapı zili servis - Pendik netelsan diafon servisi - Ataşehir audio servis - audio kapı zili modelleri - Bahçelievler görüntülü kapı zili servisi - ikitelli diafonlu kapı zili servis - Sarıyer diafon servisi - Şişli kameralı kapı zili servis - Üsküdar netelsan kapı zili servisi - Kadıköy diafon servisi - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Bayrampaşa Apartman kameralı diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

ARA
ARA