Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beşiktaş nade diafon servisi - Topkapı audio kapı zili servisi - kapı otomatiği bağlantı şeması - Avcılar audio kapı zili servisi - Ümraniye Apartman kameralı diafon - Sultanbeyli diafonlu kapı zili servis - Kadıköy görüntülü diafon - Şile kameralı diafon servisi - Sultangazi netelsan kapı zili servisi - Çatalca kameralı diafon servisi - kapı diafon sistemleri - apartman zil sistemleri fiyatları - Şile diafon servisi - audio konuşma sistemleri - Sultanbeyli audio diafon servisi - Kartal netelsan diafon servisi - Zeytinburnu netelsan kapı zili servisi - Çekmeköy nade servis - Çekmeköy Apartman kameralı diafon - Ümraniye görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus
3.5″ Görüntülü Telefon Bus Plus

Ürün Özellikleri

3.5” Renkli TFT Ekran

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA