Bağcılar nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bağcılar nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - Bayrampaşa nade kapı zili servisi - Topkapı Apartman görüntülü diafon fiyatları - ikitelli diafon servisi - ikitelli kameralı kapı zili servis - Çatalca Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer netelsan diafon servisi - Fatih audio zil servisi - audio sesli diafon bağlantı şeması - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Adalar audio zil servisi - Esenler nade diafon servisi - Maltepe netelsan diafon servisi - Beykoz netelsan kapı zili servisi - Pendik görüntülü diafon - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Bakırköy diafon servisi - Pendik görüntülü kapı zili servisi - Esenyurt audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Konsept Dijital DT Tuş Takımlı
Konsept Dijital DT Tuş Takımlı

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

ARA
ARA