Bağcılar görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bağcılar görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - apartman diafon fiyatları - Büyükçekmece audio diafon servisi - Eyüp kameralı kapı zili servis - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Ataşehir Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik apartman görüntülü diafon servisi - görüntülü ev telefon fiyatları - Sarıyer audio zil servisi - Şile apartman görüntülü diafon servisi - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören görüntülü kapı zili servisi - apartman kapı otomatiği - Beylikdüzü audio zil servisi - kameralı kapı zili - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Şile diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Kameralı Butonlu Panel
Basic Kameralı Butonlu Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapanmaya uygun. Renkli veya si..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

ARA
ARA