Bağcılar audio görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bağcılar audio görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şişli diafonlu kapı zili servis - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Sultangazi nade kapı zili servisi - Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir - diafon sistemleri bağlantı şeması - Sultanbeyli audio görüntülü diafon - Sultangazi audio diafon servisi - Topkapı Apartman kameralı diafon - Şile Apartman kameralı diafon - Başakşehir Apartman görüntülü diafon - Şişli görüntülü diafon sistemleri - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Topkapı diafon servisi - Sancaktepe audio diafon servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir kameralı diafon servisi - Bakırköy görüntülü kapı zili servisi - audio şifreli kapı otomatiği - Maltepe apartman görüntülü diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Kit Zil Panel Altlık
Basic Kit Zil Panel Altlık

Takıldığı her binaya değer katar. Sıva altı montaj yapmanın zor olduğu yüze..

ARA
ARA