Bahçelievler diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bahçelievler diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih netelsan diafon servisi - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe audio diafon servisi - Tuzla kameralı diafon tamir - Silivri netelsan kapı zili servisi - Güngören apartman görüntülü diafon servisi - Eyüp görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler görüntülü diafon tamiri - Küçükçekmece görüntülü diafon sistemleri - Beşiktaş görüntülü diafon sistemleri - Bağcılar netelsan diafon servisi - audio zil bağlantı şeması - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Çatalca audio diafon servisi - güvenlik kamera fiyatları - Yenibosna netelsan diafon servisi - Ümraniye diafon servisi - Şişli Apartman kameralı diafon - Arnavutköy audio zil servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA