Bahçelievler audio kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bahçelievler audio kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Ümraniye netelsan kapı zili servisi - Bayrampaşa Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultangazi nade diafon servisi - audio kapı otomatiği bağlantı şeması - Beykoz audio kapı zili servisi - Maltepe kameralı kapı zili servis - Yenibosna kameralı kapı zili servis - Ataşehir kameralı kapı zili servis - Sancaktepe diafon servisi - Esenyurt görüntülü diafon sistemleri - Beylikdüzü netelsan kapı zili servisi - Kartal apartman görüntülü diafon servisi - Yenibosna audio kapı zili servisi - Zeytinburnu Apartman kameralı diafon - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu kameralı diafon tamir - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Şişli kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu
GDM 4,3″ Style Dokunmatik Butonlu

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA