Bahçelievler nade kapı zili servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bahçelievler nade kapı zili servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane görüntülü diafon sistemleri - Eyüp audio kapı zili servisi - Büyükçekmece diafon servisi - Çatalca görüntülü kapı zili servisi - Pendik audio zil servisi - Arnavutköy audio görüntülü diafon - kameralı kapı zili - Bakırköy nade servis - Beylikdüzü netelsan diafon servisi - Avcılar Apartman görüntülü diafon - Sarıyer kameralı diafon servisi - ikitelli Apartman kameralı diafon - Çatalca netelsan diafon servisi - Kadıköy nade kapı zili servisi - Kadıköy diafonlu kapı zili servis - kablosuz görüntülü diafon sistemleri - Sultangazi Apartman kameralı diafon - Şile netelsan kapı zili servisi - ikitelli nade servis - Ataşehir netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

ET Telefon Villa Kit
ET Telefon Villa Kit

1’li, 2’li, 3’lü ve 4’lü seçenekleriyle. 4 adet paralel şube bağlayabilme. ..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA