Bahçelievler nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bahçelievler nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Arnavutköy kameralı diafon servisi - Kadıköy Apartman kameralı diafon - Çekmeköy netelsan kapı zili servisi - kameralı diafon fiyatları - diafon sistemleri bağlantı şeması - Kağıthane netelsan diafon servisi - Sultangazi görüntülü diafon - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - Sultanbeyli netelsan kapı zili servisi - audıo diafon fiyat listesi - Esenyurt netelsan diafon servisi - görüntülü kapı zili fiyatları - görüntülü zil sistemi fiyatları - Sultangazi nade diafon servisi - Bağcılar nade servis - görüntülü zil fiyatı - Sancaktepe audio görüntülü diafon - Arnavutköy nade diafon servisi - audio kapı zili modelleri - Şile nade diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Eko Siyah-Beyaz
Basic Eko Siyah-Beyaz

3 kademeli zil sesi ayarı. 4″ siyah/beyaz ekran boyutu. Güvenlik ile görüş..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

ARA
ARA