Bahçelievler diafonlu kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bahçelievler diafonlu kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Şile audio zil servisi - Kadıköy audio diafon servisi - Büyükçekmece kameralı diafon servisi - Esenler görüntülü diafon tamiri - Başakşehir audio zil servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Beylikdüzü netelsan servis - Sarıyer görüntülü kapı zili servisi - Tuzla Apartman görüntülü diafon fiyatları - audio zil bağlantı şeması - kameralı diafon sistemleri fiyatları - Silivri görüntülü kapı zili servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece nade kapı zili servisi - Topkapı görüntülü diafon sistemleri - Tuzla audio görüntülü diafon - Ataşehir audio diafon servisi - Şişli kameralı kapı zili servis - Zeytinburnu diafon servisi - Bakırköy netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

ARA
ARA