Bahçelievler kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bahçelievler kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Adalar görüntülü diafon - Ümraniye diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - Adalar Apartman kameralı diafon - Avcılar Apartman kameralı diafon - ikitelli Apartman görüntülü diafon fiyatları - Adalar nade diafon servisi - Kadıköy görüntülü diafon sistemleri - kameralı diafon sistemleri fiyatları - Silivri apartman görüntülü diafon servisi - Eyüp kameralı diafon tamir - multitek görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Esenyurt kameralı diafon servisi - Beykoz görüntülü diafon tamiri - Kadıköy nade servis - Bahçelievler görüntülü diafon - Sarıyer görüntülü diafon - Şişli nade diafon servisi - apartman diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic FNK Dijital Diafon
Basic FNK Dijital Diafon

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Kapı ile konuşma. Kapı o..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

ARA
ARA