Adalar apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

görüntülü kapı zili fiyatı - audio basic kameralı dijital zil paneli - Yenibosna audio servis - audio görüntülü diafon fiyatları - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - Ataşehir audio diafon servisi - Bahçelievler görüntülü diafon - Maltepe audio zil servisi - Çatalca görüntülü diafon tamiri - Kartal görüntülü kapı zili servisi - Ümraniye nade diafon servisi - Eyüp audio servis - Zeytinburnu netelsan diafon servisi - Ataşehir netelsan diafon servisi - Sultangazi Apartman kameralı diafon - Pendik diafonlu kapı zili servis - Beylikdüzü diafonlu kapı zili servis - görüntülü diafon fiyatı - Beykoz Apartman görüntülü diafon - Bakırköy netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic GDM
Basic GDM

2,5″ veya 3,5″ renkli ekran boyutu. 3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik il..

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

ARA
ARA