Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Küçükçekmece nade kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Esenler nade diafon servisi - Başakşehir netelsan servis - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon sistemleri - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - Sancaktepe kameralı diafon servisi - Esenler netelsan diafon servisi - audio diafon arızaları - mas görüntülü diafon - Kağıthane netelsan diafon servisi - audio görüntülü diafon sistemleri fiyat listesi - Silivri nade diafon servisi - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - Zeytinburnu nade servis - Topkapı audio görüntülü diafon - Maltepe audio görüntülü diafon - kapı otomatiği bağlantı şeması - Adalar kameralı diafon servisi - Çatalca netelsan servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)
SA 201 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapı Ot..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA