Bakırköy audio diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy audio diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Yenibosna audio kapı zili servisi - Çatalca diafonlu kapı zili servis - Güngören Apartman kameralı diafon - Topkapı kameralı kapı zili servis - multitek görüntülü diafon fiyatları - Büyükçekmece kameralı kapı zili servis - Avcılar Apartman kameralı diafon - Gaziosmanpaşa görüntülü kapı zili servisi - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Beykoz audio zil servisi - Ataşehir görüntülü diafon sistemleri - Ümraniye netelsan diafon servisi - Beyoğlu kameralı kapı zili servis - Bahçelievler audio kapı zili servisi - Ümraniye audio zil servisi - Beyoğlu audio kapı zili servisi - Çekmeköy netelsan diafon servisi - Maltepe netelsan diafon servisi - Zeytinburnu apartman görüntülü diafon servisi - görüntülü zil sistemi fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 310
Konsept FNK 310

3 kademeli zil sesi ayarı. Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıc..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA