Bakırköy netelsan diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy netelsan diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Ataşehir görüntülü diafon tamiri - Eyüp netelsan diafon servisi - Yenibosna görüntülü diafon - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal netelsan servis - Güngören görüntülü diafon sistemleri - Adalar nade kapı zili servisi - Tuzla netelsan kapı zili servisi - Adalar audio servis - Sultangazi nade diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Çatalca audio diafon servisi - güvenlik kamerası fiyatları - Sultanbeyli görüntülü kapı zili servisi - Silivri netelsan diafon servisi - Sultangazi diafonlu kapı zili servis - Üsküdar kameralı kapı zili servis - Kartal kameralı kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)
4.3″ Ekranlı IP Zil Paneli (Mekanik Butonlu)

Ürün Özellikleri

4.3” TFT Renkli Ekran

SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)
SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapıcı ..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA