Adalar kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Güngören görüntülü diafon tamiri - Gaziosmanpaşa kameralı kapı zili servis - Şile netelsan diafon servisi - apartman görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Bahçelievler audio servis - Sarıyer netelsan kapı zili servisi - Bağcılar netelsan diafon servisi - Arnavutköy netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli Apartman görüntülü diafon - Büyükçekmece netelsan servis - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - Tuzla apartman görüntülü diafon servisi - bina zil sistemleri fiyatları - Esenler audio zil servisi - Ataşehir diafonlu kapı zili servis - Sancaktepe diafonlu kapı zili servis - Topkapı görüntülü diafon tamiri - Bayrampaşa kameralı diafon servisi - Üsküdar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Başakşehir audio görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

1 Buton Kameralı Zil Paneli
1 Buton Kameralı Zil Paneli

Ürün Özellikleri

Bir Daireli Bus Plus Sistemi Ku..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Basic Eko Renkli TT
Basic Eko Renkli TT

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA