Adalar kameralı kapı zili servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar kameralı kapı zili servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Üsküdar kameralı diafon tamir - ikitelli audio kapı zili servisi - Çekmeköy nade servis - kablosuz çaycı diafon sistemleri - Zeytinburnu nade diafon servisi - Yenibosna netelsan servis - Topkapı netelsan kapı zili servisi - Sultanbeyli diafon servisi - Ataşehir netelsan diafon servisi - Beşiktaş nade servis - Esenler netelsan servis - mas görüntülü diafon - kapı kamera sistemleri - Sancaktepe apartman görüntülü diafon servisi - Fatih diafon servisi - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Kartal diafonlu kapı zili servis - Arnavutköy netelsan diafon servisi - Beylikdüzü kameralı diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic Çevirme Aparatı
Basic Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

GDL 7″ Modern
GDL 7″ Modern

Handsfree konuşabilme. Fotoğraf hafızalayabilme. Arayanı engelleme. Alarm..

3 kademeli zil sesi ayarı. Güvenlik ile konuşma. Güvenlik ve 2 ..

ARA
ARA