Bakırköy nade diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy nade diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Beykoz görüntülü diafon tamiri - apartman diafon fiyatları - Bağcılar Apartman kameralı diafon - Maltepe netelsan kapı zili servisi - Kağıthane Apartman görüntülü diafon fiyatları - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - Ümraniye kameralı kapı zili servis - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Çekmeköy apartman görüntülü diafon servisi - Adalar görüntülü diafon - Beyoğlu audio kapı zili servisi - Bahçelievler Apartman görüntülü diafon - Başakşehir kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece kameralı diafon servisi - audio villa kit bağlantı şeması - Topkapı netelsan servis - Pendik nade servis - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - Arnavutköy kameralı diafon tamir - görüntülü apartman konuşma sistemleri fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

Panel Crea
Panel Crea

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Kameralı Dijital Karma Panel
Basic Kameralı Dijital Karma Panel

Arkası kapanmaya uygun. Tuş takımı ile şifreli kapı açma. Renkli kameralı...

Basic ET 300
Basic ET 300

Gizliliksiz. Kapı ile konuşma. Kapıcı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma...

ARA
ARA