Bakırköy kameralı diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy kameralı diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Eyüp netelsan diafon servisi - Sultangazi netelsan servis - Çatalca kameralı diafon servisi - Beşiktaş netelsan kapı zili servisi - Sancaktepe audio kapı zili servisi - Beykoz nade diafon servisi - Gaziosmanpaşa görüntülü diafon tamiri - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer audio diafon servisi - audio sesli diafon bağlantı şeması - Kağıthane audio diafon servisi - Sultanbeyli nade kapı zili servisi - Esenler netelsan kapı zili servisi - Kartal kameralı diafon servisi - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon - Bağcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beşiktaş diafonlu kapı zili servis - Gaziosmanpaşa audio zil servisi - Sancaktepe görüntülü kapı zili servisi - Başakşehir görüntülü diafon tamiri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)
KD 200 Sesli Diafon (Kapıcısız)

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

7″ Görüntülü Villa Kit
7″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

ARA
ARA