Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Fatih apartman görüntülü diafon servisi - Adalar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon - Maltepe görüntülü kapı zili servisi - audıo görüntülü diafon şeması - Sarıyer görüntülü diafon tamiri - Topkapı netelsan diafon servisi - Pendik nade diafon servisi - Ataşehir kameralı diafon servisi - Beşiktaş nade diafon servisi - Beylikdüzü kameralı diafon tamir - Başakşehir diafon servisi - Esenyurt apartman görüntülü diafon servisi - Maltepe audio kapı zili servisi - Sultangazi netelsan diafon servisi - Üsküdar görüntülü diafon - Topkapı Apartman görüntülü diafon - Güngören netelsan diafon servisi - Bağcılar nade kapı zili servisi - Bağcılar görüntülü diafon sistemleri -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)
SA 301 Sesli Diafon (Kapıcılı)

Ürün Özellikleri

Kapı ile Konuşma
Kapıcı ..

7″ Style Touch
7″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

ARA
ARA