Adalar audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Adalar audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

diafon bağlantı şeması - Küçükçekmece Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sultanbeyli netelsan diafon servisi - Büyükçekmece Apartman kameralı diafon - Büyükçekmece netelsan diafon servisi - Arnavutköy apartman görüntülü diafon servisi - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Şile görüntülü diafon tamiri - Beyoğlu diafonlu kapı zili servis - Fatih netelsan servis - Bağcılar kameralı diafon servisi - kapı otomatiği bağlantı şeması - Avcılar nade kapı zili servisi - Beykoz nade kapı zili servisi - Bahçelievler netelsan diafon servisi - Beyoğlu Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şile diafonlu kapı zili servis - Şile netelsan diafon servisi - Fatih Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beylikdüzü Apartman görüntülü diafon fiyatları -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizlilikli. ..

GDM 4,3″ Style Touch
GDM 4,3″ Style Touch

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

Panel Vision
Panel Vision

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Eko Renkli
Basic Eko Renkli

3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran boyutu. Güvenlik ile görüşme...

ARA
ARA