Bakırköy audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenler netelsan kapı zili servisi - Kağıthane diafon servisi - Kadıköy audio kapı zili servisi - apartman kamera sistemleri - Sarıyer nade diafon servisi - Bağcılar görüntülü kapı zili servisi - Kağıthane görüntülü kapı zili servisi - Gaziosmanpaşa netelsan diafon servisi - Kartal Apartman görüntülü diafon - Zeytinburnu diafon servisi - Gaziosmanpaşa kameralı diafon tamir - Çatalca nade diafon servisi - Pendik kameralı kapı zili servis - Kartal kameralı diafon tamir - Yenibosna görüntülü diafon tamiri - Şişli kameralı diafon servisi - Zeytinburnu görüntülü diafon sistemleri - ikitelli apartman görüntülü diafon servisi - Çekmeköy kameralı diafon tamir - Arnavutköy audio kapı zili servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz
GDM 4,3″ Style Handsfree Dikey Beyaz

Dijital Zil Sesi Ayarı. Handsfree konuşabilme. Güvenlik ile konuşma. Kame..

ARA
ARA