Bakırköy audio servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy audio servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Bahçelievler görüntülü diafon sistemleri - Ataşehir audio zil servisi - Esenyurt netelsan diafon servisi - Adalar audio servis - görüntülü zil fiyatları - Çatalca audio zil servisi - Tuzla Apartman kameralı diafon - Kadıköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Beşiktaş audio kapı zili servisi - Beylikdüzü apartman görüntülü diafon servisi - Bakırköy Apartman kameralı diafon - Bakırköy Apartman görüntülü diafon - Küçükçekmece netelsan kapı zili servisi - Şişli görüntülü diafon - Şile görüntülü kapı zili servisi - Topkapı audio görüntülü diafon - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal Apartman kameralı diafon - Esenler kameralı diafon servisi - Ümraniye Apartman görüntülü diafon -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KGK 150
KGK 150

1 giriş, 4 çıkışı vardır. 1 yönetici + 49 kullanıcı şifresi belirleyebilme...

4,3″ Görüntülü Villa Kit
4,3″ Görüntülü Villa Kit

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Şubeler..

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA