Bakırköy netelsan servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy netelsan servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Çekmeköy audio servis - Avcılar görüntülü diafon - Şişli netelsan diafon servisi - Ümraniye Apartman görüntülü diafon fiyatları - Ümraniye görüntülü diafon tamiri - Şişli Apartman kameralı diafon - Ataşehir audio diafon servisi - görüntülü diafon sistemi - Avcılar nade kapı zili servisi - Topkapı audio servis - Sancaktepe diafonlu kapı zili servis - Fatih audio diafon servisi - Bakırköy görüntülü diafon sistemleri - Üsküdar Apartman görüntülü diafon - Avcılar görüntülü diafon tamiri - Ümraniye kameralı kapı zili servis - Maltepe apartman görüntülü diafon servisi - Üsküdar görüntülü kapı zili servisi - Yenibosna netelsan kapı zili servisi - görüntülü zil sistemleri fiyat -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı
KD 310 Sesli Diafon Kapıcılı Ses Ayarlı

Ürün Özellikleri

Kademeli Zil Sesi Ayarı
..

Konsept GDM Gold Tuş Takımlı
Konsept GDM Gold Tuş Takımlı

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. 3,5″ renkli ekran bo..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA