Bakırköy nade servis

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy nade servis

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kartal Apartman kameralı diafon - Sultanbeyli nade kapı zili servisi - Beykoz audio diafon servisi - Güngören audio servis - Adalar netelsan diafon servisi - Yenibosna audio diafon servisi - Maltepe görüntülü diafon sistemleri - Kartal Apartman görüntülü diafon fiyatları - Şişli kameralı kapı zili servis - Kadıköy görüntülü diafon tamiri - audio görüntülü diafon sistemleri fiyatları - Bahçelievler audio kapı zili servisi - Güngören kameralı kapı zili servis - Sancaktepe kameralı diafon servisi - Beşiktaş kameralı kapı zili servis - Sarıyer kameralı diafon servisi - Kadıköy netelsan diafon servisi - Esenyurt kameralı kapı zili servis - Başakşehir netelsan diafon servisi - diafon nasıl bağlanır -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Basic Villa Kit Çevirme Aparatı
Basic Villa Kit Çevirme Aparatı

Zil paneline 45 derece açı verir. Apartman girişlerinde kolaylık sağlar. I..

ARA
ARA