Bakırköy görüntülü diafon

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Bakırköy görüntülü diafon

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Esenyurt görüntülü diafon - Bayrampaşa audio görüntülü diafon - Zeytinburnu audio görüntülü diafon - Sancaktepe Apartman görüntülü diafon - Bakırköy nade diafon servisi - Beyoğlu netelsan diafon servisi - Arnavutköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Sarıyer audio servis - Avcılar apartman görüntülü diafon servisi - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Silivri audio görüntülü diafon - Çatalca netelsan diafon servisi - Maltepe diafonlu kapı zili servis - Bağcılar diafonlu kapı zili servis - Arnavutköy audio görüntülü diafon - Bayrampaşa kameralı kapı zili servis - Güngören diafon servisi - Güngören netelsan kapı zili servisi - Esenler kameralı diafon servisi - Büyükçekmece nade servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept SA Diafon
Konsept SA Diafon

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. ..

7″ Style Dokunmatik Butonlu
7″ Style Dokunmatik Butonlu

2. kapı bağlayabilme özelliği. Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Handsfr..

Konsept Kameralı Dijital Panel
Konsept Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. Arkası kapalı. LCD ekranda gerçek isim..

Panel City
Panel City

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

ARA
ARA