Başakşehir görüntülü diafon tamiri

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir görüntülü diafon tamiri

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kağıthane kameralı diafon tamir - görüntülü zil sistemleri fiyat - Güngören görüntülü diafon sistemleri - Küçükçekmece kameralı kapı zili servis - Küçükçekmece görüntülü diafon tamiri - Tuzla görüntülü diafon sistemleri - Esenler nade servis - Beylikdüzü netelsan servis - Arnavutköy görüntülü diafon sistemleri - Kadıköy kameralı kapı zili servis - Bahçelievler diafon servisi - Şile Apartman görüntülü diafon fiyatları - Güngören Apartman kameralı diafon - Beşiktaş görüntülü kapı zili servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - interkom sistemi - apartman konuşma sistemleri - Beşiktaş audio kapı zili servisi - kapı otomatiği bağlantı şeması - Arnavutköy audio servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)
E 12 Sesli Diafon (Kapıcısız)

BEYAZ 001033

Kapı ile Konuşma
Kapı Otomatiğini Aç..

Konsept FT 301
Konsept FT 301

Kapı ile konuşma. Kapı otomatiğini açma. Kapıcı ile konuşma. Gizli..

Konsept FNK 311
Konsept FNK 311

3 kademeli flaş LED ayarı. 3 kademeli zil sesi ayarı. Flaş ledli ilk diafo..

ARA
ARA