Başakşehir diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Kadıköy audio kapı zili servisi - kapı kamera sistemleri - ikitelli nade servis - Bakırköy apartman görüntülü diafon servisi - Avcılar netelsan servis - Kadıköy kameralı diafon tamir - Sultanbeyli kameralı kapı zili servis - Fatih kameralı kapı zili servis - Ataşehir apartman görüntülü diafon servisi - Sancaktepe görüntülü diafon tamiri - Küçükçekmece görüntülü kapı zili servisi - Pendik görüntülü diafon tamiri - görüntülü zil fiyatı - Bağcılar Apartman görüntülü diafon - Bağcılar netelsan kapı zili servisi - Büyükçekmece Apartman görüntülü diafon - Esenler Apartman görüntülü diafon - Beylikdüzü görüntülü diafon sistemleri - Başakşehir nade kapı zili servisi - Büyükçekmece netelsan diafon servisi -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GDL 7
GDL 7"

Opsiyonel daireler arası görüşme. Opsiyonel Handsfree. 7″..

Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel
Konsept Lüx Kameralı Dijital Panel

LCD ekranda gerçek isim arama. Proxy kart ile kapı açma. Tuş takımı üzerin..

Audio Basic Kameralı Dijital Panel
Audio Basic Kameralı Dijital Panel

Açısı ayarlanabilir kamera + – 25º. LCD ekranda ger&cce..

ARA
ARA