Başakşehir diafon servisi

İstanbul Diafon Sistemleri Kurulum Merkezi

Başakşehir diafon servisi

istanbul geneli görüntülü diafon sistemleri hizmeti ven firmamız intercom olarak tüm istanbul geneline servis hizmeti vermektedir. Her türlü diafon sistemlerine ihtiyaç duyduğunuzda acil arıza durumunda 7/24 bizi arayabilirsiniz.

Apartman, site villa ve ofislerinizde kapınıza gelen ziyaretçilerinizi görmek ve Görüntülü sesli iletişim kurmak için kullanabileceğiniz görüntülü diafon sistemleri satış ve montaj hizmeti veriyoruz.

2 Dakikada teklif oluşturma kısmından teklifinizi oluşturup bize gönderebilirsiniz. Ayrıca eğer arıca gibi durumlar da bize telefon ile ulaşabilir veya teklif formunu doldurup gönderebilirsiniz. Kapınıza gelen kişileri içeri girmeden görmek için diafon sistemleri kullanışlı cihazlardır. Bunun yanında istenildiğinde görüntülü diafon aynı zamanda akıllı ev otomasyon sistemi olarak da kullanılabilir. Servis ve bilgi için bizi arayabilirsiniz.

Teklif Gönder

Sancaktepe görüntülü diafon sistemleri - Güngören nade kapı zili servisi - Beşiktaş görüntülü diafon - Zeytinburnu Apartman görüntülü diafon - Şile audio görüntülü diafon - Kağıthane audio servis - Sarıyer diafon servisi - Çekmeköy Apartman görüntülü diafon fiyatları - Pendik audio diafon servisi - Çatalca görüntülü diafon sistemleri - Tuzla görüntülü kapı zili servisi - audio diafon bağlantı şeması - Başakşehir görüntülü diafon sistemleri - Arnavutköy audio diafon servisi - Üsküdar görüntülü kapı zili servisi - Beyoğlu kameralı kapı zili servis - Eyüp Apartman görüntülü diafon fiyatları - Topkapı diafonlu kapı zili servis - Avcılar Apartman görüntülü diafon fiyatları - Kartal diafonlu kapı zili servis -

Telefon: 0532 061 57 58

hakkimizda

Konsept Butonlu Panel
Konsept Butonlu Panel

Arkası kapalı. Fotoselli. Tek sıra butonlu.

KGP 200
KGP 200

999 kullanıcı. Kaybolmuş kartı hafızadan silebilme. Kolay kullanıcı tanıml..

Basic KD
Basic KD

Kapıcılı veya kapıcısız seçenekleriyle. Türkiye’nin en ekonomik ses ayarlı ..

GT Renkli
GT Renkli

Güvenlik ile görüşme. Tuş takımı ile daireler arası direkt görüşme. Fotoğr..

ARA
ARA